..:: CabalTürkiye ::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

94 Questin Adi:The Forgotten Land-(Water-Tank)

3 posters

94 Questin Adi:The Forgotten Land-(Water-Tank) Empty 94 Questin Adi:The Forgotten Land-(Water-Tank)

Mesaj tarafından Bjk1903 Paz Ocak 20, 2008 7:43 am

Arkadaşlar Kısaca görevi anlatayim Fort ruinadaki 8 dk lik Terkedilmiş tren istasyonu dungeonunu tamamladiktan sonra Port lux taki adaya gidip
içerideki bir mezarliga tiklamami istiyor Fakat 3.5 dk veriyor ve icerdide Bir adette Bos var Yaklasik 10 m2 lik bir alan içerisi.Ve bosu kesebilmmem için ise hiçbirsey fayda etmedi.Acaba aranizda bitirmiş olan varsa Bossu nasil kesebilecegimi soyleyebilirmi.Dash ta kullaniyorum fakat daslarkende vurabiliyor.Boss Blader a benziyor.

Bjk1903
Admin
Admin

https://turkiye.forummotion.com

94 Questin Adi:The Forgotten Land-(Water-Tank) Empty Geri: 94 Questin Adi:The Forgotten Land-(Water-Tank)

Mesaj tarafından DvLMycRY Cuma Ocak 25, 2008 5:09 pm

ewet bu görev hakkın da bilgi vere bilecek biri carsa memnun olurum bende merek etti o görev 94 te gecilmez yani...
DvLMycRY
DvLMycRY

94 Questin Adi:The Forgotten Land-(Water-Tank) Empty Geri: 94 Questin Adi:The Forgotten Land-(Water-Tank)

Mesaj tarafından MaviberE^ Salı Ocak 29, 2008 2:59 am

[b] Ben atamla O görevi 94 lvlde ilk girisimde yapmıstım falar icin biraz kolay oluoda :d[b]

MaviberE^