..:: CabalTürkiye ::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Basic Craft

Basic Craft Empty Basic Craft

Mesaj tarafından Bjk1903 Paz Ocak 20, 2008 8:13 am

Transmuterimizi aldığımızda standart olarak basic craft da açılır.
Basic craftda genel olrak çeşitli potionlar,return stone,upgrade coreler,force coreler,slot extenderlar(slot açıcı),bike upgrade kitleri,%100 coreler üretilebilir. Elbette önemli olan %100 corelere ulaşmak için son level olan 8 e ulaşmak gerekmektedir.
level atlamak için o levele ait itemlerden üretmemiz gerekir.

Basic Craft PnG_04_02

üretim yapabilmek için önce formula kartımızın olması ve onu sağ tıklayarak transmuterimze işlemiş olmamız gereklidir.

Basic Craft Ctem_02_01

formula kartımızı işledikten sonra ilk resimde görüldüğü gibi lvl1 seçtiğimizde üreteceğimiz item görülür.Üzerine gelip bu itemi seçtiğimizde üretim için nelerin gerekli olduğu aynı pencerede görüntülenir.Bu itemleritopladığımızda üretimi gerçekleştirebiliriz.Üretim gerçekleşmeyipfailed uyarısı verse bile ufak bir miktar % kazanırız.Bununla birlikte lvl1 için bir ayrıcalık olarak item kırdığımızda da lvl1 % miz artar.
% miz %100 olduğunda
Basic Craft PnG_05_01
lvl geçiş itemi olan eapuleti (eapulet of proff)üreterek bir üst lvle geçeniliriz.Bu üretilen eapuleti core alchemiste xxxürdüğümüzde bize bir sonraki lvle geçiş sertifikası verecektir onuda sağ tıklayarak transmuterimize işleyebiliriz.

Basic Craft Ctem_03_01

lvl geçiş itemi olan eapulet of proff ların frmulleri lvl4 den sonra lvl6 %100 hariç oldukça nadir bulunur ve çok pahalıdır.Özelikle no:50 mars serverinde hemen hemen bulunmamakta ve 100milyon alz değer biçilmektedir.

Bjk1903
Admin
Admin

https://turkiye.forummotion.com

- Similar topics