..:: CabalTürkiye ::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

14 şubat Sevgililer günü eventi için

4 posters

14 şubat Sevgililer günü eventi için Empty 14 şubat Sevgililer günü eventi için

Mesaj tarafından Legend Çarş. Şub. 06, 2008 2:24 pm

Tabi bu sadece fikir alma ve gırgır amaçlıdır:) Olaylar, mekankar, kişiler tamamen hayal ürünüdür :)Başlıyalim..

Yaklaşık 3 ay kadar önceydi.CabalOnline Benim için yeni bir tutkuydu.Keşfettikçe oynuyor, oynadıkça seviyordum.Yanlış hatırlamıyorsam 15-20 lvllerde asi bir Warrior'dum.Herzaman tek gezer kimseden yardim istemezdim.ve yine çok suğuk buz gibi havada BloodyIce'da skelatonMage leri avlarken.Yanımdan bir bayan geçti.Sanırım az ileride görevi vardı.Arkasından onu gözden kaybolana kadar izlemiştim ve güzelliğinden çok etkilenmiştim.
Yanımdan geçen kişinin birgün deliler gibi aşık olacağım kişi olacağını bilemezdim.Onun şaşkınlığından dolayi HP basmayı unutmuşumki kendimi şehirde buldum.Ve görevimi tamamlamak için tekrar
gitmeye niyetlendim, Grocer abiden biraz HP MP alıp yola çıkmıştımki.Aradan çıkıveren kişi yine aynı kişiydi.Görev artık umurumda değildi.Takıldım peşine
gidiyorum..Baktımki deserta gelmişiz.İçim sıcacık bilmem çölün sıcaklığındanmı yoksa içindeki ateştenmi.O nereye ben oraya, sanırım izlendiğinin farkındaydı artık.
ve yanıma gelip neden beni takip ettiğini sorabilirmiyim dedi.Aman allah'ım yakından ne kadarda güzel gözüküyor o gözleri.benise sadece ben ben şey diyebilmiştim.
Oda gülümseyerek bana trade atmıştı.Ve Invertory e 100.000 Alz. yazip bana vermek istemişti.
O anda ölmek istedim.Aşkımı 100.000 alz için satamam didye "L" den yazmak istedim.Ama yanılmışım bana al bu parayı üstüne başına bişiler al.
Yanımda gezen erkeğin çapaçul olmasını istemem demişti.Şaşırmıştım, ağlasammı gülsemmi.Ve ister istemez verdiği parayı aldım.Çünkü cepte sigara almaya para yok Smile
Hemen Armourshopkeeper abime koştum.Abi ver ordan bana en fiyakalısından Armorset dedim.Bide Weaponshopkeeker abime uğradım en kralindan bi kılıç ayarladı bana.
Dediki Zülfikar'in torunu bu yiğenim vurdumu Golem'i 2 ye ayırır.Üstüme Başıma çeki düzen verdikten sonra koştum kızın yanına.
Sonra biryerlerde oturup muhabbet edelim dedik.GreenDespair Kurbağalar ın ordaki Dere kıyısında karar kıldık.Bir kenarda oturmuş güzel şeylerden muahbbet ediyorduk.Taaki arkamızdan gelen
ağacın bana vurup öldürmesine kadar.Ama o kızıp 2 skill atip ağacı yere sermişti, nede olsa Lvl olarak benden büyüktü.35-40 kadar lvl farkımız vardı ama bu aşkımıza mani değildi.
Ben ise bir eziklik duygusu içinde tekrar kızın yanına geldim.Ve ona şu yemini ettim.."Sana söz veriyorum bir gün aramızdaki lvl farkını kapatıcam ve sana layık biri olucam ve hatta bu AĞAÇLARIDA
tek skille kesicem."Şimdilerde oralara yolum düştüğünde olayin yaşandığı yerden geçince aklıma geliyor ve gülüyorum vede en az 2 AĞAÇ kesiyorum. Smile
O gün Bugündür beni Yanlız bırakmadı.Bütün Dungeonları beraber el birliği ile bitirdik.Beraber Skill kastik, beraber sabahladık,Lvl kazandık güçlendik, para kazandık birleştirdik ve sağlam eşyalar aldık.
Leyla Mecnun kıskanırdı sanırım ilişkimizi.Aşk Yuvamız Turkiye guildi oldu.Guilddeki arkadaşlarımız bile kıskandı bizi.Ama ne yaptıysam lvl olarak yine yetişemdim ona.100 lvl e yaklaştım ve hala 30lvl fark var aramızda.Kısacası benden güçlü ve çok yardımı dokunuyor bana
giremediğim yerlere giriyor ve açılın benim aşkım geliyor diyor Smile Pvp de yenemediklerimi yerden yere vuruyor.75 imde ilk map parta beraber girdik, 85 imdede Undead'da beraber üşüdük.95 imde ForgettenRuini bana o gösterdi :)Sanırım aşkımızın karşısında PontusFerrum bosslarıda dayanamıyacak yakında.EST Soft batana kadarda ayrılmayı düşünmüyoruz..
Şimdi sıra geldi size tanıştırmaya.Onun adı MagicTR [muahahah :DDD parantez içi silinecketir:) ] o hizina yetişilmez bir Wizard.Aynı zamandada Jupiter'in en güzeli.Bense Vurduğunu deviren Bir Warrior, hemde bir Wizarda aşık bir Warrior.

Not:Bir Ara Çekinmiş olduğumuz romantik bir Resmimizi sunuyorum.. :p

14 şubat Sevgililer günü eventi için Cabalcs5

Legend

14 şubat Sevgililer günü eventi için Empty Geri: 14 şubat Sevgililer günü eventi için

Mesaj tarafından enesok||Xenopbia C.tesi Şub. 09, 2008 1:54 pm

ZÜHAHAHHA SÜPER YA:D AMA BİRAZ UZAK DURUOSUNUZ YAKLASSAYDINIZ BİRBİRİNİZE KOLUNU OMZUNA FALAN ATSAYDIN Very Happy

enesok||Xenopbia

14 şubat Sevgililer günü eventi için Empty Geri: 14 şubat Sevgililer günü eventi için

Mesaj tarafından Sultan Ptsi Şub. 11, 2008 7:49 am

mukemmel bi hikaye .koptum Very Happy ehuehuehuehuehueh. cok ii bi yazar olabilirsin

Sultan
Admin
Admin

Mesaj tarafından GELIOM Salı Mart 18, 2008 9:31 am

Puhahah gulmekten gittim suan Very Happy
GELIOM
GELIOM